Programista Java (Praca zdalna)

Trwa proces rekrutacyjny na stanowisko Programista Java. Do zadań kandydata będzie należało tworzenie oraz rozwój dedykowanych aplikacji internetowych oraz natywnych. Zróżnicowana grupa Klientów zapewnia ciekawe wyzwania wspierające nieustanny rozwój umiejętności. Praca w doświadczonym zespole lub samodzielna z użyciem najnowszych technologii.

Oczekujemy:

  • Praktycznej znajomości języka Java (min poziom studenta ostatniego roku)
  • Praktycznej znajomości Maven oraz Git lub analogicznych narzędzi
  • Praktycznej znajomości podstawowych wzorców projektowych oraz modelu MVC
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji
  • Mile widziana – Znajomość Spring
  • Mile widziana – Znajomość JPA/Hibernate
  • Mile widziana – Podstawowe umiejętności Programisty Frontend

Obowiązki:

  • Implementacja oprogramowania dedykowanego w technologii Java
  • Rozwój oprogramowania
  • Diagnostyka zgłoszonych problemów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, o dzieło lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczne miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych
  • Możliwość rozwoju w kieruku zarządzania i biznesu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w metodyce bazującej na SCRUM
  • Ciekawe wyzwania i wdrożenia dla Klientów z wielu branż

Do zgłoszenia na stanowsiko Programista Java konieczne jest dołączenie klauzuli (zgłoszenia jej nie zawierające będą usuwane):

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ManageIT w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). ”

Rekrutacje ManageIT Software House:

Aplikuj na stanowisko w ManageIT Software House

Ponieważ szanujemy czas naszego Office Managera chroniąc go przed spamem a także zależy nam na spersonalizowanym kontakcie z Twojej strony prosimy o skorzystanie z prostego formularza kontaktowego, który umożliwia przekazanie adresu email oraz napisanie krótkiego listu motywacyjnego.